Appart Essalam 2

  • 72 m²

Appart Essalam 2 Marrakesh appartement ligt op 25 minuten wandelafstand van het Cyberpark Arsat Moulay Abdeslam en bevat privé-autoparkeren voor degenen die met de auto reizen. Binnen 3 km afstand van het appartement van 72 m² vindt u de Djemaa el Fna.

De accommodatie biedt een terras en heeft tevens een privézwembad.

Dit appartement bevat een complete keuken met faciliteiten.

Dit 2-badkamer appartement is op 10-minuten rijafstand van het Maison de la Photographie te vinden. Appart Essalam 2 appartement biedt een eersteklas ligging, binnen 4 km afstand van het Musée Yves Saint Laurent Marrakech. Marrakech Menara ligt op afstand van 1 km van deze accommodatie en Bouakaz busstation is op slechts 5 loopminuten verderop.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Appart Essalam 2 Marrakesh
Luxurious 3Br By To The Pool
Mobiele prijsaanbieding

Luxurious 3Br By To The Pool

49 m van de accommodatie
Nice Apartment In Marrakesh
Mobiele prijsaanbieding

Nice Apartment In Marrakesh

394 m van de accommodatie
Cozy Rc Golf View Pool & Atlas Fiber Optic 2 Bedrooms
Mobiele prijsaanbieding

Cozy Rc Golf View Pool & Atlas Fiber Optic 2 Bedrooms

569 m van de accommodatie

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Terras

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 18:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Appart Essalam 2 appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Appart Essalam 2 appartement zijn onder andere het Marrakech Museum, de Koutoubia-moskee, het Museum Dar Si-Saïd.
    • Kunnen we onze auto parkeren in de buurt van Appart Essalam 2 appartement?
      Appart Essalam 2 appartement biedt gratis priveparkeerplaatsen voor de gasten.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Touareg Cafe en O Mammy Burger Marrakech restaurants, gelegen op ongeveer 22 minuten lopen.
    • Wordt internet in het appartement aangeboden?
      Ja, het appartement biedt wifi.
    • Is er een zwembad in Appart Essalam 2 appartement?
      Ja, Appart Essalam 2 appartement heeft een privézwembad.
    • Biedt Appart Essalam 2 appartement een mooi uitzicht?
      Ramen van Appart Essalam 2 appartement openen zich naar de tuin.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Appart Essalam 2 Marrakesh

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten